/
ru
ua
Про злагоду та співпрацю
бізнесу та громади:
Karcher передала Гатненській ОТГ комунальну машину
На початку листопада 2021 р. відбулася робоча зустріч представників компанії Karcher із Гатненською громадою. Під час події провідний німецький виробник прибиральної техніки розповів про співпрацю між бізнесом та громадою, поділився планами щодо розвитку відносин і передав адміністрації Гатненської ОТГ комунальну машину МІС 35 для потреб мешканців.
До заходу долучилася президент східного регіону компанії Alfred Kärcher SE & Co. KG Лілія Седлар. Даний візит підкреслює інвестиційну привабливість та потенціал України, а також серйозність намірів компанії щодо співробітництва з країною та підтримки с. Гатне у межах активної співпраці Karcher та громади.

Протягом останнього часу Гатненська ОТГ активно вдосконалюється: місцеві об'єкти інфраструктури підлягають капітальному ремонту, оновлюються парки та громадські місця, встановлюються зупинки громадського транспорту тощо. Потужна та екологічна комунальна машина МІС 35 зможе задовольнити чимало комунальних потреб, що виникають внаслідок масштабних трансформацій селища. Така інвестиція у розвиток с. Гатне – це продовження планомірної роботи компанії.
«Наше співробітництво з Karcher – це наочний приклад того, як великі компанії можуть співпрацювати з територіальними громадами та розвивати їх, як і Україну загалом, – коментує Олександр Паламарчук, Гатненський сільський голова. – Машина, яку передали у власність нашої ОТГ, – це сучасні технології, результати роботи яких точно вразять усіх мешканців нашого селища».
Як світовий лідер у галузі чистоти, Karcher системно ініціює проєкти, спрямовані на розвиток та покращення стану територій, впроваджуючи нові стандарти прибирання, засновані на сучасних екологічних рішеннях. Понад 20 міст України вже використовують професійне обладнання Karcher для комунальних потреб, адже воно забезпечує якісне та енергоефективне прибирання без шкоди для навколишнього середовища.

У межах заходу генеральний директор Karcher Україна Іван Бечко презентував адміністрації ОТГ майбутній центральний офіс компанії в Україні, що буде розташований у с. Гатне.

Karcher Competence Center – це майже 5 тис. м², на яких діятимуть найбільший в Україні Фірмовий магазин Керхер, сервісний центр для обслуговування техніки відомого виробника, автомобільна мийка із застосуванням сучасних екологічних технологій, а також інноваційний навчальний центр Karcher Академія, де відбуватиметься навчання співробітників та організовуватимуться тренінги з колегами з усієї Східної Європи для обміну досвідом.
«Karcher Competence Center у Гатному – це не просто офіс. Це нові робочі місця, зокрема, для містян, це можливості для розвитку та підвищення кваліфікації, це мотивація до роботи та нових досягнень. Ми надаємо великого значення відповідальності бізнесу перед суспільством, і тому прагнемо створити оптимальні умови для роботи, відповідно до правових та соціальних норм. Окрім того, відкриття нового офісного центру Karcher сприятиме розвитку інфраструктури Гатного та стане джерелом значних податкових надходжень до місцевих бюджетів».

коментує Іван Бечко, генеральний директор Karcher Україна.
Особливість Karcher Competence Center – не лише його масштаби, а й принцип будівництва. Компанія Karcher пропонує інноваційні системи очищення стічних вод, що здатні значно скоротити витрати води під час технологічного процесу та мінімізувати потенційну небезпеку забруднення навколишнього середовища.
«Як світовий лідер у галузі чистоти, Karcher пропонує сучасні технології та інноваційні розробки, що мінімізують негативний вплив на довкілля. Ми поширюємо екологічний підхід до ведення бізнесу в усіх країнах світу, ділимося новітніми безпечними для природи технологіями та впроваджуємо їх на власних об'єктах, зокрема, і в новому комплексі Karcher Competence Center, який будується у с. Гатне».

– розповіла пані Лілія Седлар, президент східного регіону компанії Alfred Kärcher SE & Co.
Будівництво міжнародного офісного центру є потужним внеском не лише в місцеву інфраструктуру села Гатне, але і в державну економіку, оскільки сприяє створенню позитивного іміджу України на міжнародному ринку. Адже така плідна та тісна співпраця з лідером світового ринку в галузі інноваційних технологій очищення – це показник інвестиційної привабливості України, а відтак і потенціалу її розвитку на цьому поприщі.